Dla firm

Infinity Rose

 

Jeżeli szukasz nietypowego i efektownego prezentu dla swoich pracowników, klientów, partnerów biznesowych – Infinity Rose chętnie wesprze Cię w tym pomyśle. 

Podarowanie flower boxów sygnowanych firmowym logo to nie tylko miły prezent dla pracowników i partnerów, ale także sposób na zdobycie lojalności klientów i wzmocnienie employer branding, ponieważ Twoje logo zostanie zaprezentowane w miejscu pracy oraz w domu Twoich współpracowników i klientów.

W zależności od Twoich oczekiwań jesteśmy w stanie wykonać odpowiednio dopasowane aranżacje. Jeżeli nie masz pomysłu, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać Ci najciekawszy, spersonalizowany ‘corporate gift’ wykorzystując wieczne róże. Oferujemy szeroki wybór eleganckich firmowych pudełek prezentowych w specjalnie zaprojektowanej spersonalizowanej szacie graficznej, uwzględniającej logo firmy oraz wybraną kolorystykę.

Zachęcamy do kontaktu poprzez pocztę e-mail lub telefon w sprawie wszystkich indywidualnych rozwiązań i zamówień w większych ilościach. Minimalne zamówienie hurtowe wynosi 40 sztuk.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@infinityrose.pl