Płatności i dostawa

infinityrose.pl
Metody płatności

1. Szybkie płatności online – Przelewy 24

2. Szybki zakup – PACIFIC

3. PayPal

4. Przelew bankowy:

Realizacja zamówienia jest wstrzymana do momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Prosimy o wpłatę w ciągu 3 dni od momentu złożenia zamówienia, po trzech dniach zamówienie zgodnie z regulaminem zostanie anulowane. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane 24 h po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Koszty i czas dostawy

Dla zamówień od 300 zł gwarantujemy bezpłatną dostawę. Dla pozostałych zamówień stosujemy płaską stawkę przesyłki kurierskiej, której koszt wynosi 14,99 zł oraz 9,99 zł dla przesyłek do paczkomatu.

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku. Możliwa jest dostawa weekendowa, której koszt wynosi 30 zł.

Zamówienia staramy się realizować w ciągu 24 h. Wyjątkiem mogą być okresy świąteczne, takie jak Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Matki, gdzie może zdarzyć się, że będziemy wymagać zamówienia z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Przesyłki wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi DHL lub DPD oraz za pośrednictwem paczkomatów InPost (w tym przypadku przesyłki nadajemy nawet w późnych godzinach wieczornych), które z reguły dostarczają zamówienia z dnia na dzień od momentu wysyłki – przy zamówieniach złożonych do godziny 12:00. Wyjątkiem są zlecenia złożone w piątki i soboty, wówczas odbiór przesyłki od kuriera nastąpi w poniedziałek. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone.

Odbiory osobiste możliwe są w Warszawie po uprzednim umówieniu się telefonicznym.

Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.

Dla pozostałych warunków, niewymienionych w tym miejscu zastosowanie mają zapisy Regulaminu.

Logo Infinity Rose symbol nieskończoności z wieczną różą