O nas

Biały flower box wieczne róże Infinity rose jasnoróżowe trzymane przez kobietę - produkty Infinity Rose

Infinity Rose to ekskluzywna marka florystyczna, specjalizująca się w przygotowywaniu stylowych flower boxów z naturalnych wiecznych (stabilizowanych) róż. Kwiaty zostały przygotowane w taki sposób, aby mogły zachować swój naturalny wygląd nawet do trzech lat!

Dlaczego wieczne róże?

Romantyczny gest obdarowywania i przyjmowania kwiatów są w naszym życiu od zawsze. Jednak towarzyszy mu trud związany z podlewaniem i dbaniem o róże, tylko po to, aby zwiędły po kilku dniach.

Nasze pierwsze doświadczenie ze standardowym flower boxem było niesamowite. Otrzymane kilka lat temu z okazji urodzin kwiaty były piękne, pachnące… i niestety przetrwały tylko tydzień. Z tego powodu wiedzieliśmy, że tradycyjne róże, które więdną w ciągu tygodnia, są krótkotrwałą przyjemnością, a tym samym nie realizują w pełni naszych oczekiwań.

Chcieliśmy wzmocnić przyjemność, jaka płynie z obdarowywania bliskich nam osób. Dzięki wiecznym różom wiemy, że to możliwe. Nasi klienci chętnie wybierają zakup idealnego bukietu wypełnionego kwiatami, które cieszą obdarowaną osobę przez długie miesiące i lata. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć produkt najwyższej jakości, elegancki i nowoczesny, z nutą klasyki.

Wieczne róże od Infinity Rose to prawdziwe kwiaty, cięte w najpiękniejszym momencie swojego rozkwitu. Zachowują swój świeży wygląd nawet do 3 lat dzięki poddaniu ich procesowi stabilizacji. Zabieg ten polega na zastąpieniu wody kompozycją specjalnych olejków, dzięki czemu nie potrzebują one żadnej dodatkowej opieki ani podlewania!

Naszą misją jest tworzenie niezapomnianych wrażeń i radości. Kwiatowe aranżacje w nieszablonowym wydaniu z pewnością pozostawią na obdarowanej osobie niezatarte wrażenie i to na długi czas! Używając wyłącznie najwyższej jakości kwiatów ze słonecznych wzgórz Ekwadoru oraz Kolumbii, każdy z naszych flower boxów jest wykonany ręcznie i z miłością, przy użyciu jednych z najpiękniejszych róż.

Zamów online z dostawą do domu lub do paczkomatu

W sklepie internetowym Infinity Rose błyskawicznie zamówisz klasyczne, eleganckie i nowoczesne kompozycje w różnych kolorach oraz stylach, a to wszystko w zaledwie kilka kliknięć. Każde zamówienie może być również spersonalizowane, aby wzmocnić pozytywne emocje i sprawić, by były jeszcze bardziej unikalne.

Jesteśmy dumni z każdego najmniejszego szczegółu, który staramy się dopracowywać do perfekcji. Możemy zagwarantować, że nasze flower boxy pozostawią duży uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, a Tobie satysfakcję trafionego prezentu. Właśnie dlatego uwielbiamy to, co robimy!

Infinity Rose znajdziesz również na YouTube