FAQ

Często zadawane pytania

Wieczne róże to żywe kwiaty poddane unikalnemu procesowi stabilizacji, który polega na wyparciu wody. Dodatkowo róże zanurzane są w specjalnej mieszance konserwującej pochodzenia roślinnego i w pełni biodegradowalnej, w efekcie czego  zostają dosłownie zatrzymane w czasie: zachowują swoje piękno i miękkość, ale nie rosną i nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Takie róże potrafią zachować swój piękny naturalny wygląd i miękkość nawet przez 2 lata i dłużej.
Róże wieczne we flowerboxach sprzedawane są w postaci główek róż.

Do procesu stabilizacji wybierane są tylko starannie wyselekcjonowane i najładniejsze okazy kwiatów. Dzięki czemu otrzymujemy roślinę w jej najlepszej postaci, wygląda doskonale – jest piękna, dojrzała i w pełnym rozkwicie. Nie trzeba czekać aż wyrośnie, albo martwić się że skoro kupujemy ją w szczycie rozkwitu, to wkrótce zwiędnie. Dostajemy produkt idealny, „zatrzymany” w najlepszym momencie, który będzie nas cieszył swoim pięknym wyglądem przez długie lata. Róża wieczna nie różni się w dotyku niczym od świeżo zerwanej róży. Dodatkowo nie zawiera w sobie toksycznych substancji, pozbawione są alergennych pyłków.
Możemy wyjechać na kilka tygodni i zapomnieć o niej, a gdy wrócimy, będzie czekała na nas, piękna jak zawsze.

Przede wszystkim nie wolno ich podlewać ani spryskiwać wodą.
Kwiaty również nie powinny być wystawiane na bezpośrednie światło słoneczne – pod jego wpływem mogą spłowieć. Nie należy ich odkurzać, myć ani wycierać mokrą szmatką – delikatne przetarcie suchą miotełką w zupełności wystarczy. Powinny stać tylko w pomieszczeniach, a jeśli chcemy umieścić je na zewnątrz, musimy zabezpieczyć je przed wpływem warunków atmosferycznych (np. deszczu czy śniegu).

Zdecydowanie tak. Dedykację wypełnia się na etapie składania zamówienia, który jest następnie drukowany na jasnym papierze satynowym.

Nie zawsze jest to możliwe. Ilość kwiatów zależy od wielkości dostępnych główek róży, mogą się one nieznacznie różnić od siebie, przez co – zwłaszcza w dużych bukietach – różnica może wynieść nawet do kilku główek. Zależy nam, aby nasze pudełka prezentowały się jak najpiękniej, zapełniamy zawsze pudełko tak aby nie pozostawiało szpar między kwiatami ani nie ściskało za bardzo kwiatów.

Tylko w przypadku gdy dostarczony produkt jest niezgodny z zamówieniem. Zgodnie z Regulaminem, odstąpienie od umowy na zasadach przewidzianych w Kodeksie Cywilnym, pozostaje niemożliwe w przypadku produktów robionych ręcznie na zamówienie gdyż produkty te posiadają terminy przydatności, są tworzone w połączeniu z innymi produktami, co oznacza, że nie będą możliwe do wykorzystania w przypadku zwrotu.

Zwykle potrzebujemy 24-godzinnego czasu, aby przygotować zamówienie. W okresach dużego natężenia ruchu, takich jak Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Matki zalecamy złożenie zamówienia z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Zakupy mozliwe są wyłacznie przez sklep internetowy: www.infinityrose.pl. Odbiór osobisty w Warszawie możliwy jest po wcześniejszym umówieniu.

Przesyłka jest starannie i elegancko zapakowana a także odpowiednio zabezpieczona, tak aby nie uszkodzić produktów w trakcie transportu.  Kurier dostarcza zamówienie do paczkomatu lub pod wskazany adres. W przypadku, gdy odbiorca będzie nieobecny, albo nie będzie można się z nim skontaktować, może zostawić innej osobie, przebywającej pod wskazanym adresem. Kurier nie ma obowiązku kontaktować się telefonicznie z odbiorcą. Z racji tego, ze na każdym etapie są Państwo informowani o statusie przesyłki, zachęcamy do zaplanowania właściwego odbioru przesyłki.

Płatności za zamówienie odbywają się wyłącznie drogą online za pomocą sprawdzonego pośrednika płatności Przelewy24. Przyjmujemy standardowe przelewy bankowe na konto wraz z podaniem nr zamówienia.

Oferujemy płaskie stawki za przesyłkę – 14,99 zł kurierem DHL lub DPD oraz 9,99 zł do paczkomatu InPost dla zamówień do 300 zł. Powyżej tej kwoty Twoje zamówienie dojedzie do Ciebie bezpłatnie.

Newsletter

Dołącz, by otrzymywać informacje o ekskluzywnych ofertach
Klikając “zapisz się” akceptujesz naszą politykę prywatności