Flower box różowe wieczne róże Infinity Rose trzymane przez kobietę

Dzień Babci – jaki prezent wybrać?

21 stycznia obchodzimy bardzo radosne święto – Dzień Babci!

Warto zanotować tę datę w kalendarzu, by nie zapomnieć podziękować naszym babciom za ich obecność. To one rozpieszczały nas w dzieciństwie, często zastępując ciężko zapracowanych rodziców w ich obowiązkach. Teraz czas byśmy to my pomyśleli o nich, a Dzień Babci to doskonała okazja, aby wyrazić tę wdzięczność.

Zdjęcie na Dzień Babci przedstawiające babcię i wnuczkę

Bukiet z wiecznymi różami – oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności

Wszystkie babcie to niezwykłe kobiety. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i zrozumienie. Jak każda kobieta – kochają kwiaty. Jako prezent na to wyjątkowe święto polecamy róże w kolorze różowym, białym oraz niebieskim.

Taki prezent działa na zmysły: cieszy oczy, pięknie pachnie, a róże są miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo, pozostanie on z nimi na długo dzięki specjalnej formule, która zachowuje naturalne piękno kwiatów na długie miesiące. W ten sposób wyrazicie szacunek i wdzięczność.

Bukiety z wiecznymi różami i eukaliptusem kupisz tu: https://infinityrose.pl/kategoria-produktu/flora-collection/
Flower boxy z wiecznymi różami kupisz tu: https://infinityrose.pl/produkty

Świece sojowe – pachnący i zdrowy prezent dla babci

Kolejnym pomysłem na prezent dla tych wyjątkowych kobiet są świece sojowe. Tak jak kwiaty będą one piękną ozdobą oraz pamiątką. Umilą one Waszym babciom wieczory oraz otulą ich domy pięknym zapachem.

Złotą świecę kupisz tu: https://infinityrose.pl/produkty/swiece-sojowe/swieca-sojowa-infinity-rose-cynamon-z-drewnianym-knotem/

Świecę w przezroczystym szkle kupisz tu: https://infinityrose.pl/produkty/swiece-sojowe/swieca-sojowa-infinity-rose-crystal-kaszmir-i-wanilia-z-drewnianym-knotem-w-przezroczystym-szkle/

Prezenty materialne na Dzień Babci są bardzo miłe, ale najważniejszy jest czas poświęcony dla ukochanych. Jeśli akurat w tym dniu nie możecie złożyć wizyty swoim kochanym babciom – z przyjemnością dostarczymy paczkę bezpośrednio na ich adres wraz z liścikiem z życzeniami od serca. Pamiętajcie jednak, by jak najszybciej nadrobić zaległości.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Infinity Rose

Podobne wpisy

Flower box różowe wieczne róże Infinity Rose trzymane przez kobietę

Dzień Babci – jaki prezent wybrać?

21 stycznia obchodzimy bardzo radosne święto – Dzień Babci! Warto zanotować tę datę w kalendarzu, by nie zapomnieć podziękować naszym babciom za ich obecność. To

Prezent urodzinowy oraz na Walentynki Dzień Kobiet kwiaty duży flowerbox czerwone impregnowane wieczne róże w białym pudełku ze złotym logo Infinity Rose czerwona wstążka para mężczyzna kobieta blondynka czerwona sukienka

Walentynki – czas na miłość i… róże

Walentynki dają zakochanym wiele sposobów na wyrażenie swoich uczuć.Pozornie nieskończona liczbą dostępnych opcji na idealny prezent może być nieco przytłaczająca, gdy zbliża się 14 lutego.