Czerwona wieczna róża Infinity Rose trzymana podczas ślubu przez pannę młodą w sukni ślubnej

Podziękowanie dla rodziców? Flower box z wiecznymi różami!

Ze względu na fakt, że sezon ślubny trwa w najlepsze, zainspiruj się do wybrania wyjątkowego prezentu jako podziękowanie dla rodziców i dowiedz się dlaczego wieczne róże od Infinity Rose doskonale sprawdzą się w tej roli.

Rodzice – ile oni dla nas znaczą

Z pewnością się zgodzisz, że rodzice są naszymi pierwszymi nauczycielami. Zawsze starają się dać nam wszystko co najlepsze oraz wesprzeć w trudnych chwilach. Przez wiele lat wykazują się cierpliwością oraz wsparciem. Ze względu na ten fakt, zasługują oni na wyjątkowe podziękowanie podczas Twojego wesela.

Wesele jest punktem, który rozpoczyna nowy etap w Waszym życiu. Jest to również wielkie przeżycie i ogromne emocje dla Waszych rodziców! Wiedzą, że moment, który jest dla Was nowym początkiem, jest również końcem pewnego etapu. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym się usamodzielnicie i opuścicie rodzinny dom – jest to zazwyczaj dzień Waszego ślubu.

Pomysł na oryginalne podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców podczas wesela odgrywają bardzo ważną rolę. Jest tradycją, że Para Młoda dziękuje rodzicom za trud włożony w wychowanie. Podziękowania dają możliwość wyrażenia Waszej miłości, wdzięczności, szacunku za wkład w Wasze życie, ale również zorganizowanie Waszego wesela.

Bardzo popularnym pomysłem na prezent jest bukiet kwiatów. Zapomnijcie o zwykłych kwiatach, które bardzo szybko stracą swój urok i trzeba je wyrzucić. Krótkotrwałość takich kwiatów sprawiła, że zaczęto szukać alternatywnych rozwiązań. Wreszcie na rynku pojawiły się wieczne róże w pudełku. Wieczne róże od Infinity Rose to gwarancja prezentu z klasą, który zachowa swoje nieskazitelne piękno aż do 3 lat! Ze względu na to, że flower boxy są tworzone ręcznie, możliwa jest personalizacja. Taki prezent będzie doskonałą ozdobą domu i będzie przypominał rodzicom o tym wyjątkowym dniu.

Po co się martwić, że kwiaty nie dotrwają następnego dnia od ich otrzymania? Z naszymi wiecznymi różami nie ma takiego problemu! Zamów je wcześniej, a z pewnością dotrwają do imprezy oraz długie miesiące po niej. Tuż przed weselem zaoszczędź sobie stresu i zrelaksuj się, mając pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik!

Czym są wieczne róże?

Są to żywe kwiaty poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, polegającemu na zastąpieniu wody gliceryną oraz olejkami. Dzięki temu procesowi nasze wieczne kwiaty zachowają swój zniewalający wygląd aż do 3 lat! Na wyróżnienie zasługuje fakt, że nasze wieczne róże pachną oraz są miękkie w dotyku. Kwiaty te nie wymagają pielęgnacji.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z całym asortymentem

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Infinity Rose

Podobne wpisy

Flower box różowe wieczne róże Infinity Rose trzymane przez kobietę

Dzień Babci – jaki prezent wybrać?

21 stycznia obchodzimy bardzo radosne święto – Dzień Babci! Warto zanotować tę datę w kalendarzu, by nie zapomnieć podziękować naszym babciom za ich obecność. To

Prezent urodzinowy oraz na Walentynki Dzień Kobiet kwiaty duży flowerbox czerwone impregnowane wieczne róże w białym pudełku ze złotym logo Infinity Rose czerwona wstążka para mężczyzna kobieta blondynka czerwona sukienka

Walentynki – czas na miłość i… róże

Walentynki dają zakochanym wiele sposobów na wyrażenie swoich uczuć.Pozornie nieskończona liczbą dostępnych opcji na idealny prezent może być nieco przytłaczająca, gdy zbliża się 14 lutego.