Idealny Dzień Kobiet

Jaki prezent dla niej wybierzesz?

Przed nami Święto Kobiet 8 marca. Dzień ten kojarzy nam się z kwiatami, upominkami czy wieczorem w gronie przyjaciółek lub ukochanego partnera.
I choć dziś wielu panów mówi, że “dnia kobiet nie obchodzą, bo to komunistyczne święto”, nie jest to jednak prawda – z komunizmem to święto nie ma nic wspólnego!

Niewiele osób wie, że Święto Kobiet swój pierwowzór czerpie ze święta obchodzonego w starożytnym Rzymie zwanym Metronaliami, a w czasach nowożytnych korzenie sięgają…. Stanów Zjednoczonych i walki kobiet o swoje prawa – do godnej pracy, godnego życia i poszanowania. Pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet odbyły się 28 lutego 1909 r tamże, a od 1910 r już w Europie Międzynarodówka Socjalistyczna w Kopenhadze ustanowiła obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet. W tym roku mija 110 lat tego pięknego święta. W Polsce do 1993 roku Święto Kobiet miało status święta państwowego.

Jak obchodzono 8. marca w Polsce? Najbardziej bogato w latach 70. i 80. Kiedyś były… rajstopy w prezencie, czerwony goździk, mydło, czasami czekoladki.  W tym roku Dzień Kobiet wypada w niedzielę i dziś to dzień niemal jak każdy inny. Ale taki być nie musi.

Nasze Panie zasługują na coś pięknego, wyjątkowego i trwałego. Każda kobieta, niezależnie od pełnionej w życiu roli, czy to matki, żony, córki czy przyjaciółki, pragnie cieszyć się w tym dniu szacunkiem i miłością.
Jaki prezent może w pełni oddać gest uznania i podziękowania dla zmysłowej kobiecej natury? 
Nasze szlachetne róże w stylowym flower boxie otulonym satynową lub flokowaną powłoką są na to doskonałą alternatywą. Długowieczność naszych róż komponuje się z nieprzemijającym pięknym wnętrzem każdej kobiety. Spraw Jej wyjątkowy prezent wybierając z wielu szykownych opcji jakie oferują kolekcje flower box Infinity Rose.

Poniżej kilka naszych wyjątkowych propozycji:

Efektowny i pachnący świeżym eukaliptusem flower box z kolekcji Flora:

Ciemnoróżowe róże z kolekcji Classic, ozdobione dodatkowo elegancką wstążką:

Lub wyjątkowy, ogromny bukiet róż z kolekcji Velvet:
src="flower-box-velvet.jpg" alt="bukiet flowerbox różowe róże w szarym pudelku">

Każdy nasz bukiet jest wyjątkowy. Podaruj go wyjątkowej Kobiecie 🙂

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Infinity Rose

Podobne wpisy

Flower box różowe wieczne róże Infinity Rose trzymane przez kobietę

Dzień Babci – jaki prezent wybrać?

21 stycznia obchodzimy bardzo radosne święto – Dzień Babci! Warto zanotować tę datę w kalendarzu, by nie zapomnieć podziękować naszym babciom za ich obecność. To

Prezent urodzinowy oraz na Walentynki Dzień Kobiet kwiaty duży flowerbox czerwone impregnowane wieczne róże w białym pudełku ze złotym logo Infinity Rose czerwona wstążka para mężczyzna kobieta blondynka czerwona sukienka

Walentynki – czas na miłość i… róże

Walentynki dają zakochanym wiele sposobów na wyrażenie swoich uczuć.Pozornie nieskończona liczbą dostępnych opcji na idealny prezent może być nieco przytłaczająca, gdy zbliża się 14 lutego.