Unikalny pomysł na świąteczny prezent

Idą Święta…

Nie wszystkie prezenty świąteczne są do siebie podobne.
Nie wszystkie prezenty są jednakowo zapamiętywane.

Tradycja otula nas często spotykaną w naszych domach Gwiazdą Betlejemską, czy popularnymi świątecznymi stroikami przyozdobionymi cynamonem, pomarańczą, świeżym zapachem lasu. Obrazy te w oczywisty już sposób weszły do kanonu świątecznych aranżacji oddających ducha świąt. Jednak, czy jest to pamiątka, którą zaskoczysz bliskich tworząc unikalne wrażenie? 
Może czas na zupełnie nowe doświadczenia? 😊

MAGIA  ŚWIĄT  W  DUCHU  PROSTOTY  I  LUKSUSU  W  JEDNYM

Poczuj MAGIĘ ŚWIĄT obdarowując Najbliższych świątecznymi flower boxami z wiecznych róż. Spraw, aby te święta, w tym trudnym i wymagającym dla nas roku, stały się niezapomniane.

Infinity Rose z myślą o nadchodzących Świętach, stworzyło limitowany zestaw świąteczny z wiecznych róż, po to aby w wyjątkowy, iście wytworny sposób oddać urok tych dni, uszczęśliwić odbiorców Prezentów i sprawić, aby zapamiętali te Święta i ten Podarunek nie na chwilę, a na lata.

MAGICZNE FLOWER BOX’Y są naprawdę wyjątkowe. To nie sam bukiet niesie za sobą moc a sposób projektowania, jego serce, dusza oraz dobór najmniejszych akcentów. Z myślą o Naszych Klientach, stawiamy na klasykę i minimalizm i choć trudno dopasować filozofię Infinity Rose do typowych kompozycji świątecznych, które cechuje bogactwo kolorów i dodatków, wierzymy że udało nam się uchwycić MAGIĘ ŚWIĄT w wyjątkowy dla Nas i dla Was – prosty ale symboliczny i urokliwy sposób.

LIMITOWANA KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA „MAGIA ŚWIĄT”

 

Dla Naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowo elegancki zestaw dwóch box’ów: DUŻEGO oraz MINI. W skład zestawu wchodzą czerwone, królewskie wieczne róże z symboliczną złotą różą w środku. Pudełko mini zawiera pojedynczą złotą wieczną różę, która jest doskonałym uzupełnieniem magiczności całego zestawu.

Otulone czarnym, przyjemnym w dotyku pudełkiem ze złotymi logotypami Infinity Rose Nasze czerwone i złote wieczne róże to wyjątkowy i niepowtarzalny sposób na oddanie atmosfery nadchodzących dni, a także na pokazanie, jak ważna jest miłość i jej okazywanie naszym bliskim. To doskonały zestaw prezentowy, którym można obdarować Każdego.

Dlatego też, NASZA LIMITOWANA KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA wyjątkowo uroczo wyglądać będzie nie tylko jako prezent czy ozdoba pod świąteczną choinką ale również jako aranżacja świątecznego stołu czy wystroju domu.

WIECZNE RÓŻE, a tak naprawdę prawdziwe kwiaty róż poddane procesowi stabilizacji wpasują się w każde wnętrze. Swoją ciepłą, przyjazną kolorystyką, związaną z duchem świąt, otulą każdy dom, każde mieszkanie, każdy kąt… Niech ta magią i niezwykłość pozostanie z Wami na dłużej…

WIĘCEJ NIŻ KWIATY …

Jeśli masz Rodzinę, Przyjaciół, dawno niewidzianych Znajomych w różnych częściach kraju – wiesz jak ważne jest to, aby móc spotkać się przy jednym świątecznym stole. Niestety, w tych zmiennych okolicznościach nie zawsze jest to możliwe, dlatego tak znaczące jest aby Nikt nie czuł się sam. Jeśli sprawić można choć jeden uśmiech? KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA „MAGIA ŚWIĄT” ma za zadanie nieść radość. Do przesyłki można dołączyć wyjątkową dedykację, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie na satynowej papeterii. Może kilka słów od serca, może, że kocham, może, że przytulam, a może po prostu, dziękuję, że jesteś.

BOŻE NARODZENIE to czas wyjątkowy… w tym roku nabiera dla wielu z Nas „innego wymiaru”. Wyraź to w wyjątkowy sposób, wyraź to WIECZNYMI RÓŻAMI.   

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Infinity Rose

Podobne wpisy

Flower box różowe wieczne róże Infinity Rose trzymane przez kobietę

Dzień Babci – jaki prezent wybrać?

21 stycznia obchodzimy bardzo radosne święto – Dzień Babci! Warto zanotować tę datę w kalendarzu, by nie zapomnieć podziękować naszym babciom za ich obecność. To

Prezent urodzinowy oraz na Walentynki Dzień Kobiet kwiaty duży flowerbox czerwone impregnowane wieczne róże w białym pudełku ze złotym logo Infinity Rose czerwona wstążka para mężczyzna kobieta blondynka czerwona sukienka

Walentynki – czas na miłość i… róże

Walentynki dają zakochanym wiele sposobów na wyrażenie swoich uczuć.Pozornie nieskończona liczbą dostępnych opcji na idealny prezent może być nieco przytłaczająca, gdy zbliża się 14 lutego.